logo-mobile-leoceramika

ТОП-3 кращих українських виробників світильників: Pikart, Imperium Light та Electrum

 • ТОП-3 кращих українських виробників світильників: Pikart, Imperium Light та Electrum - Зображення

Освітлення відіграє важливу роль у створенні комфорту та атмосфери у вашому домі, офісі чи будь-якому іншому приміщенні. Від якості світильників залежить не тільки настрій, а й функціональність простору, його зручність та енергоощадність. З усіма поставленими завданнями прекрасно впораються світильники українського виробництва.

Вибираючи українські світильники, ви отримуєте високу якість, стильний дизайн та надійність продукції, виробленої в рідній Україні. Це також сприяє розвитку вітчизняної економіки та підтримці місцевих виробників. В цій статті ми розглянемо п'ять кращих українських виробників світильників: Pikart, Декора, Imperium Light, SLightStone та Loft. Вони пропонують широкий вибір рішень для освітлення вашого дому, офісу чи інших приміщень, забезпечуючи комфорт, стиль та енергоощадність.

Окрім того, купуючи продукцію вітчизняних виробників, ви забезпечуєте собі можливість отримати кращий сервіс, гарантію та післяпродажне обслуговування, адже вітчизняні компанії зосереджені на підтримці своїх клієнтів та розвитку на ринку.

Отже, звернемося до огляду кращих українських виробників світильників, їхніх особливостей та популярних продуктів.

Pikart: дизайнерські світильники українського виробника

Pikart (ПікАрт) – це український виробник світильників, заснований у 2000 році в місті Львів. Із моменту заснування основним профілем компанії було ливарне виробництво, проте з 2014 року відкрилося виробництво освітлювальних приладів. За короткий час компанія встигла здобути репутацію надійного та відповідального виробника, що пропонує продукцію відмінної якості та з яскравим дизайном.

Особливість Pikart полягає в поєднанні сучасних технологій виробництва з традиційними українськими мотивами та дизайном. Це дозволяє створювати продукцію, яка відрізняється оригінальністю та індивідуальністю, задовольняючи потреби найвимогливіших покупців. Завдяки безкомпромісному підходу до якості матеріалів та компонентів, світильники українського виробника є довговічними та надійними. Компанія постійно вдосконалює виробничий процес, впроваджуючи нові технології та використовуючи екологічно чисті матеріали.

Бренд Pikart активно співпрацює з місцевими дизайнерами та архітекторами, що дозволяє створювати світильники, які відповідають сучасним трендам та підкреслюють індивідуальність інтер'єру. Завдяки своїй гнучкості та здатності швидко реагувати на зміни ринку, Pikart продовжує розвиватися та зміцнювати свої позиції на українському ринку освітлювальної продукції.

Популярні продукти цього бренду включають:

 • Підвісні світильники: елегантні та стильні моделі, що доповнюють будь-який інтер'єр.
 • Настільні лампи: зручні та функціональні варіанти для робочого місця або спальні.
 • Бра: чудове рішення для створення затишної атмосфери в приміщенні.
 • Торшери: доповнять будь-яку стилістичну композицію.

Imperium Light: вітчизняний виробник з визнанням за кордоном

Imperium Light – це український виробник світильників, який з'явився на ринку у 2009 році. Заснований у місті Київ, бренд відрізняється своїм високим рівнем якості, ретельним підходом до виробництва та інноваційними дизайнерськими рішеннями.

Особливості бренду Imperium Light:

 1. Висока якість продукції. Imperium Light використовує перевірені матеріали та компоненти для виробництва світильників, забезпечуючи їх довговічність та надійність.
 2. Різноманітність асортименту. Світильники українського виробництва Imperium Light представлені у категоріях для різних приміщень – від житлових до комерційних. Це дозволяє підібрати оптимальний варіант освітлення для будь-якого інтер'єру.
 3. Інноваційний дизайн. Компанія співпрацює з талановитими українськими дизайнерами, завдяки чому світильники Imperium Light відрізняються оригінальним та сучасним дизайном.
 4. Екологічність та енергоощадність. Imperium Light враховує екологічні стандарти та використовує інноваційні технології, що дозволяє знижувати споживання електроенергії та забезпечувати сталий розвиток.
 5. Гарантійне обслуговування та підтримка клієнтів. Виробник надає гарантію на свою продукцію, а також забезпечує відмінний рівень післяпродажного обслуговування, враховуючи індивідуальні потреби клієнтів.

Основні напрямки Imperium Light включають:

 • Сучасні світильники: стильні та інноваційні моделі, що підкреслюють смак власника.
 • Вінтажні світильники: класичні моделі, що додають інтер'єру неповторного шарму.
 • Лофт-світильники: ідеальне рішення для індустріальних та сучасних інтер'єрів.

Electrum: історія та особливості бренду

Electrum – це відомий український виробник освітлювальної техніки, який з'явився на ринку понад 16 років тому. За короткий час компанія встигла зарекомендувати себе як надійний виробник з високою якістю продукції та індивідуальним підходом до кожного клієнта. Бренд базується у місті Харків і успішно працює на ринку освітлення, задовольняючи потреби як вітчизняних, так і закордонних споживачів.

Особливості бренду Electrum:

 1. Висока якість продукції. Electrum використовує виробничі матеріали від кращих вітчизняних та світових виробників, що забезпечує довговічність та надійність світильників.
 2. Широкий асортимент. Компанія пропонує різноманітні моделі світильників для різних приміщень та стилів інтер'єру – від класичних до сучасних. В каталозі освітлення для домашніх, адміністративних, громадських будівель. Окрім світильників у асортименті ви знайдете лампи різного типу, приладдя та аксесуари для освітлювальних приладів, електроустановлювальні вироби.
 3. Креативні дизайнерські рішення. Світильники українського виробництва Electrum виглядатимуть стильно у будь-якому інтер’єрі, вони відрізняються естетичним виглядом та оригінальністю.
 4. Екологічність та енергоефективність. Бренд звертає увагу на екологічні аспекти виробництва та впроваджує енергоефективні технології, сприяючи збереженню природних ресурсів.
 5. Відмінне співвідношення ціна/якість: продукція Electrum пропонується за доступними цінами, що робить її доступною для широкого кола споживачів.

Висновки: підтримка українських виробників світильників

Обравши світильники українського виробництва, ви не тільки отримаєте високу якість продукції та стильний дизайн, а й підтримаєте вітчизняних виробників. Pikart, Imperium Light, Electrum - це три кращих українських виробників світильників, які пропонують широкий вибір рішень для освітлення вашого дому, офісу чи інших приміщень. Вони гарантують високу якість, стильний дизайн та надійність своєї продукції, а також допомагають підтримувати розвиток української економіки. Якщо вас цікавить продукція найвищої якості, то обов’язково ознайомтеся з каталогом від «Лео Кераміка». Ми пропонуємо освітлення закордонних та вітчизняних виробників за найвигіднішими цінами.

facebook