logo-mobile-leoceramika

Важливість правильного розміщення сантехніки у ванній кімнаті

 • Важливість правильного розміщення сантехніки у ванній кімнаті - Зображення

Дизайн ванної кімнати відіграє важливу роль у створенні комфортного простору. Розміщення сантехніки у ванній кімнаті повинно бути зручним, функціональним та стильним. Вибір необхідної продукції залежить від особливостей вашого житла та бюджету.

Розташування ванни: варіанти розміщення ванни та їхні переваги/недоліки

Вибір розташування ванни залежить від розміру ванної кімнати та ваших потреб. Ось декілька варіантів, як може бути розміщена така сантехніка для ванної кімнати:

 1. Ванна у вільному просторі: це прекрасний варіант для ванної кімнати великої квадратури. Окремо стояча ванна виглядає дуже стильно та вишукано. Здебільшого це моделі на ніжках. Потрібно врахувати, що для встановлення ванної потрібно підвести всі комунікації до потрібного місця.
 2. Ванна вбудована в нішу: це дозволяє економити простір, але обмежує вибір форм. Вартість такої ванни зазвичай дешевша, але установка може бути складнішою.
 3. Ванна під вікном: це варіант забезпечує природне освітлення та зручність. Однак, потрібно врахувати відстань до стін і підведення води та каналізації.

Якщо ваше приміщення має малу квадратуру, то варто задуматись про те, щоб замінити ванну душовою кабіною.

Важливо: під час вибору ванни зверніть увагу на бренди, такі як CERSANIT, GROHE, GEBERIT, KLUDI. Вони гарантують якість та довговічність продукції.

Встановлення умивальника: визначення оптимального місця для умивальника та його висоти

Правильне розміщення умивальника в ванній - це важлива складова комфорту та функціональності. Ось декілька рекомендацій для визначення оптимального місця та висоти умивальника:

 1. Відстань до стін: умивальник повинен бути розташований на відстані не менше 15-20 см від стін, щоб уникнути незручностей під час користування.
 2. Відстань до інших предметів сантехніки: сантехніка в ванну, а саме умивальник, повинна монтуватись на відстані не менше 60 см від унітаза або ванни, аби забезпечити зручний доступ до всіх предметів у приміщенні.
 3. Висота умивальника: оптимальна висота умивальника становить 80-90 см від підлоги. Врахуйте зріст користувачів та наявність додаткових аксесуарів, таких як дзеркало або полиці.

Розміщення унітаза: правильний вибір місця для унітаза та додаткові рекомендації

При розміщенні унітаза важливо забезпечити комфорт та зручність у користуванні. Пропонуємо вашій увазі кілька порад щодо правильного вибору місця для унітаза:

 1. Відстань до стін: унітаз повинен бути розташований на відстані не менше 20 см від бокових стін та 40 см від задньої стіни.
 2. Відстань до інших предметів сантехніки: унітаз має бути на відстані не менше 60 см від ванни або умивальника.
 3. Додаткові рекомендації: виберіть унітаз з відповідними характеристиками, такими як економне водоспоживання, форма кришки та наявність функції біде. Приділіть увагу брендам, таким як CERSANIT, GROHE, GEBERIT, KLUDI, щоб отримати якісний та надійний продукт.

Сантехніка крани: вибір та розміщення

Крани відіграють важливу роль у забезпеченні комфорту та функціональності сантехніки в ванній. Вибір кранів залежить від обраного стилю в інтер’єрі, бюджету та потреб. Ось декілька порад щодо вибору та розміщення кранів:

 1. Вибір кранів: оберіть крани, що відповідають вашому дизайну та бюджету. Зверніть увагу на бренди, які відрізняються якістю та надійністю. Особливим попитом у клієнтів магазину «Лео Кераміка» користуються змішувачі відомого бренду GROHE. Вони якісні, надійні, довговічні. У каталозі виробника сантехніка для ванної кімнати представлена у широкому асортименті, тому ви точно підберете оптимальний варіант.
 2. Розміщення кранів: крани повинні бути легко доступні для користування та зручні для обслуговування. Установка кранів над умивальником повинна бути на відстані 10-15 см від краю умивальника. Кран для ванни рекомендується встановлювати на висоті 70-80 см від підлоги.

Сучасні аксесуари для ванної кімнати: доповнюють стиль та функціональність

Сучасні аксесуари допомагають створити стильну та зручну атмосферу в ванній кімнаті. Ви можете купити різноманітні аксесуари, такі як полиці, тримачі та сушки для рушників, дзеркала, шафки тощо. Врахуйте наступні поради при виборі аксесуарів:

 1. Зупиніть свій вибір на аксесуарах, що відповідають загальній стилістиці інтер’єру.
 2. Зверніть увагу на якість матеріалів та їхнього виробництва.
 3. Встановіть меблі та аксесуари на оптимальній відстані та висоті для зручного користування.

Враховуючи вищенаведені поради, ви зможете створити ванну кімнату своєї мрії, яка буде зручною та функціональною. Не забудьте про важливість правильного розміщення сантехніки у ванній та аксесуарів, щоб забезпечити комфорт та зручність у користуванні.

Інтернет-магазини: швидко та зручно замовити сантехніку для ванної кімнати

Найкращим способом купити сантехніку для ванної кімнати є замовлення через інтернет-магазин leoceramika.com. Вам не потрібно витрачати час на пошук товарів у різних магазинах, а доставка забезпечує зручність та швидкість. Оперативно надішлемо ваші замовлення у будь-яке місто України: Львів, Київ, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Вінниця та ін.. Ось кілька переваг замовлення сантехніки через інтернет-магазин:

 1. Великий вибір продукції: у нашому каталозі сантехніка в ванну представлена у широкому асортименті, що дозволяє замовити потрібні товари за доступною ціною.
 2. Зручність та швидкість: вам потрібно лише вибрати необхідні товари, оформити замовлення та очікувати доставку.
 3. Відгуки та рейтинги: ви отримуєте доступ до відгуків покупців, що допоможе зробити обґрунтований вибір.
 4. Економія: обов’язково вивчайте знижки та акції, що дасть змогу купити сантехніку та аксесуари за вигідною ціною.

Використовуючи всі ці поради та рекомендації, ви зможете створити ванну кімнату своєї мрії з оптимальним розміщенням сантехніки та аксесуарів. Не забудьте, що правильний дизайн та розташування сантехніки в ванній забезпечать не тільки комфорт та зручність у користуванні, але й створять гармонійний та стильний інтер'єр.

facebook