logo-mobile-leoceramika

Вибір якісного унітаза: огляд критеріїв, топ-5 виробників та порівняння різних типів

 • Вибір якісного унітаза: огляд критеріїв, топ-5 виробників та порівняння різних типів - Зображення

Унітаз - це один з найважливіших елементів ванної кімнати, і вибір якісного унітаза є надзвичайно важливим завданням для будь-якого власника будинку чи квартири. Найкращі виробники унітазів створюють вироби, які дозволяють забезпечити максимальний комфорт і зручність під час експлуатації.

Огляд популярності та важливість вибору якісного унітаза

Вибір якісного унітаза має важливе значення, оскільки незадовільний унітаз може створювати багато проблем для користувачів, а також призводити до збитків у майбутньому. Унітаз повинен бути надійним, економічним та простим у використанні. Важливо вибрати матеріал, форму та тип зливу, які відповідають вашим потребам та вимогам.

Критерії вибору якісного унітаза

 1. Матеріал

Матеріал, з якого виготовлений унітаз, може суттєво впливати на його якість та тривалість експлуатації. Серед найпоширеніших матеріалів можна виділити кераміку, фаянс, порцелян та сталь. Найбільш популярним матеріалом є кераміка, оскільки вона має високу міцність та довговічність.

 1. Форма

Форма унітаза може впливати на комфорт користування та стиль вашої ванної кімнати. Найкращі виробники унітазів пропонують різні варіанти, які вдасться підібрати під відповідний стиль в інтер’єрі. Варто звернути увагу на розмір та форму унітаза, а також на наявність додаткових функцій, таких як сидіння з м'яким покриттям, механізми підігріву та інші.

 1. Тип зливу

Унітази можуть мати два основних типи зливу - прямий та косий. Прямий злив є найбільш поширеним. У такому унітазі воду зливається безпосередньо з нижньої частини чаші. Це забезпечує ефективне очищення та запобігає утворенню неприємних запахів. Прямий злив також може бути більш економічним у споживанні води.

Косий злив ще називають "транспортним". У такому унітазі вода зливається по діагоналі зверху вниз через спеціальну трубу. Косий злив може бути корисним у випадку, коли потрібно під’єднати унітаз до водопровідної системи, яка розташована далеко від унітаза. Також косий злив може забезпечити тихішу роботу унітаза.

Окрім цих двох основних типів, існують ще декілька варіантів зливів, такі як горизонтальний та вертикальний злив. Кожен з них має свої переваги та недоліки, тому вибір залежить від особистих потреб та вимог.

 1. Дизайн

Унітаз повинен відповідати інтер'єру приміщення та бути естетичним. Світові ТОП брендів унітазів пропонують дуже широкий асортимент: від класичних до сучасних стилів, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якого інтер'єру.

 1. Ціна

Ціна унітаза зазвичай залежить від його функціональності, матеріалу та дизайну. Необхідно зробити розумний вибір, обравши оптимальний варіант з відповідною якістю та ціною.

Топ брендів унітазів: опис, характеристики, переваги та недоліки кожного з них

Нижче наведено опис Топ-5 кращих виробників унітазів:

 1. Cersanit - польський виробник, який пропонує великий асортимент сантехніки, включаючи унітази, змивні бачки та інші аксесуари для ванних кімнат. Виробник унітазів відрізняється високою якістю та доступною ціною.
 2. Roca - іспанський бренд, в каталозі якого представлено широкий вибір унітазів, включаючи моделі з сучасним дизайном та інноваційними технологіями. Roca відрізняється високою якістю та стійкістю до зносу.
 3. Simas - італійський виробник, який славиться своїми ексклюзивними дизайнерськими унітазами. Simas пропонує великий вибір форм, кольорів та матеріалів, які дозволяють створювати індивідуальний дизайн ванної кімнати.
 4. Laufen - швейцарський бренд, який пропонує елегантні та сучасні унітази з високоякісних матеріалів. Laufen відрізняється високою точністю та ретельністю в деталях, що робить його виробництво надійним та довговічним.
 5. Cielo - італійський виробник, який спеціалізується на виробництві лінійної сантехніки. Cielo пропонує ексклюзивні та дизайнерські унітази, які відрізняються оригінальним дизайном та високою якістю виготовлення.

Це найкращі виробники унітазів, які мають високу репутацію на ринку сантехніки та пропонують високоякісну та надійну продукцію.

Як вибрати найкращий унітаз: фактори, які потрібно враховувати при виборі унітаза, поради від експертів

При виборі є важливим не лише виробник унітазів, але й інші критерії, такі як матеріал, форма, тип зливу тощо. Наприклад, для ванних кімнат з обмеженим простором краще вибирати компактні підвісні моделі унітазів, а для більших просторів можна купити більш ексклюзивні та дизайнерські моделі.

Також важливо враховувати бюджет, оскільки ціни на продукцію різних виробників можуть суттєво відрізнятися. Однак, варто пам'ятати, що якість та довговічність унітаза можуть залежати від його ціни, тому не завжди правильно обирати найдешевший варіант.

Крім того, перед покупкою треба детально ознайомитися з характеристиками та відгуками про обрану модель, щоб мати більш повну інформацію про її якість та характеристики.

Унітаз є одним з найважливіших елементів сантехніки в будь-якій ванній кімнаті, тому підходити до його вибору треба з відповідальністю та уважністю.

Висновки від експертів «Лео Кераміка»

Після проведеного дослідження на ринку сантехніки можна зробити декілька висновків щодо кращих виробників унітазів та їхні переваги для споживачів.

Перш за все, найкращі виробники унітазів мають високу якість продукції та гарантують її надійність та тривалу експлуатацію. Вони використовують тільки якісні матеріали та комплектуючі, що забезпечує стійкість до зношування та пошкоджень.

Другим важливим аспектом є ефективність використання води. Кожен виробник унітазів ставить перед собою завдання мінімізувати споживання води, забезпечуючи водночас ефективне видалення відходів.

Окрім цього звертайте увагу на дизайн, розмір, стиль, тип кріплення та зливу і низку інших технічних параметрів. З підбором вам з радістю допоможуть наші фахівці. А у якості продукції з каталогу інтернет-магазину leoceramika.com можете не сумніватись, оскільки у нас представлені лише найкращі виробники унітазів.

facebook