logo-mobile-leoceramika
UA RU
0
cart cart 0

Як вибрати ідеальний умивальник для ванної кімнати: поради Leo Ceramika

 • Як вибрати ідеальний умивальник для ванної кімнати: поради Leo Ceramika - Зображення

Умивальник для ванної кімнати – це лише практичний елемент сантехніки, але й важлива частина дизайну інтер'єру. Він виконує не лише функцію миття обличчя та рук, а й впливає на загальний стиль та затишок приміщення. Вибір правильного умивальника може визначити естетичний вигляд ванної кімнати та забезпечити комфортність користування цим приміщенням. У цій статті детально розглянемо, як вибрати умивальник у ванну кімнату.

https://ravak.com.ua/upload/medialibrary/02f/02f9a77fa90ba8226bdeb0e91b50b98a.png

Види умивальників для ванної за способом монтажу

Почнемо з того, які бувають раковини у ванну за способом установки. Існують такі види умивальників для ванної кімнати за способом монтажу:

 • підвісні – кріпляться до стіни та не мають підставки або опори. Вони створюють враження легкості та простору у ванній кімнаті, а також дозволяють легко прибирати під ними;
 • накладні – розміщуються поверх поверхні меблів або підставки. Вони можуть мати різні форми та розміри, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для конкретної ванної кімнати;
 • вбудовані – встановлюються у ванну кімнату таким чином, що вони зливаються з поверхнею меблів чи стіни, створюючи єдиний інтегрований елемент дизайну;
 • напіввбудовані – встановлюються так, що їхня частина вбудовується у меблі або стіну, а частина залишається видимою. Вони поєднують в собі зручність вбудованого та стильність накладного умивальника.

Яка раковина у ванну краще – питання суб’єктивне. Підвісні рукомийники надають просторовий ефект і полегшують прибирання під ними, але вимагають міцного кріплення до стіни. Накладні умивальники можуть бути більш універсальними та легкими у встановленні, а врізні та умивальники на стільниці інтегруються з іншими елементами ванної кімнати, створюючи єдиний стильний образ. Підібрати правильно спосіб монтажу повинен ґрунтуватися на естетичних, функціональних та практичних потребах користувача.

https://cdn.27.ua/sc--media--prod/default/a1/62/fb/a162fbe3-3b9d-48de-a825-b401390ebb22.jpg

Який умивальник вибрати для ванної за матеріалом?

Розглянемо, з якого матеріалу бувають раковини для ванної. Керамічні умивальники є дуже популярними через свою міцність, стійкість до впливу води та пару, а також легкість у догляді. Вони доступні в різних кольорах і формах, що дозволяє підібрати варіант для будь-якого стилю ванної кімнати. Додатково, керамічні умивальники можуть мати гладку або рельєфну поверхню, що додає їм додаткового шарму та елегантності. Це ж стосується моделей з керамограніту.

За бажанням власника ванної кімнати також можна розглянути умивальники з інших матеріалів – скло, нержавіюча сталь, алюміній або композитні матеріали. Скляні умивальники додають сучасний і стильний акцент у ванну кімнату, водночас є досить міцними та відпорними до подряпин. Нержавіюча сталь і алюміній є довговічними та стійкими до корозії, що робить їх ідеальними для використання у ванних кімнатах з високою вологістю. 

Загалом, вибір матеріалу умивальника для ванної кімнати повинен враховувати ваш стиль і преференції дизайну, а також практичність та витривалість матеріалу в умовах ванної кімнати.


Які раковини краще для ванної за формою та дизайном?

Дуже важливо підібрати умивальник у ванну з урахуванням загальної стилістики дизайну оформлення вашої квартири. Для ванних кімнат у сучасному стилі можна поставити прямокутні або квадратні раковини, геометричні форми додають сучасний та мінімалістичний вигляд. У ванних кімнатах у класичному або ретро стилі часто обирають встановити круглі або у вигляді чаші раковини, які надають приміщенню більш традиційний і елегантний вигляд. Часто умивальники доповнюються додатковими елементами – з дзеркалом, подвійною чашею тощо. 

Крім того, важливо враховувати розмір раковини та її функціональність. Глибока раковина може бути зручніше для використання, особливо якщо вона має широку чашу для миття рук або волосся. Також можна вибрати раковини з додатковими полицями чи підставками для зберігання різних предметів, що забезпечує зручність використання та організацію простору ванної кімнати.

У будь-якому випадку, важливо підібрати раковину, яка гармонійно поєднується з іншими елементами інтер'єру ванної кімнати та відповідає особистим уподобанням та потребам користувача.

Види та розміри раковин для ванної 

Розміри умивальника у ванній – один з головних факторів вибору. Перш за все, виміряйте доступний простір, де планується встановлення умивальника. Підбирайте раковину, який відповідає цим розмірам, забезпечуючи достатньо місця для комфортного користування та вільного доступу до інших об'єктів у ванній кімнаті. Якщо вам потрібно більше місця для миття обличчя або рук, оберіть умивальник із більшою чашею. Якщо простір у ванній кімнаті обмежений, ви можете розглянути компактніші варіанти умивальників.

Розміри включають 3 основні характеристики:

 • висота умивальника у ванній - стандарт від 80 до 85 сантиметрів від підлоги до верхнього краю раковини. Така  висота раковини у ванній забезпечує зручне користування умивальником для користувачів різного зросту. Але висота установки може бути меншою чи більшою;
 • ширина та довжина – стандартною є 4-60 см, вона може бути та більшою або меншою залежно від потреб користувача та розмірів приміщення. Більші умивальники можуть бути до 76 см шириною або більше, забезпечуючи додатковий комфорт та функціональність;
 • глибина – 30—50 см. Стандартна глибина дозволяє ефективно використовувати простір, забезпечуючи достатньо місця для миття обличчя та рук. Однак, ви можете вибрати умивальник з більшою глибиною, якщо вам потрібно більше простору для води або якщо ви використовуєте його для певних цілей, наприклад, для прання одягу.

При виборі умивальника важливо враховувати всі ці параметри, щоб забезпечити зручне користування і гармонійний вигляд у вашій ванній кімнаті.

Який умивальник краще для маленької ванної?

Для маленької ванної кімнати краще вибирати компактні умивальники, які забирають мінімум місця, але при цьому забезпечують достатньо комфорту та функціональності. Ось кілька варіантів, які можуть бути ідеальними для маленької ванної:

 • консолі. Ці умивальники мають компактний дизайн і зазвичай монтуються на стіну, звільнюючи підлоговий простір. Вони можуть мати невелику глибину і ширину, що робить їх ідеальними для маленьких приміщень;
 • кутові. Розміщені в кутах приміщення, що дозволяє оптимізувати використання простору і забрати мінімум місця. Вони можуть бути виготовлені у різних формах і розмірах, але важливо вибрати такий, який оптимально вписується в конфігурацію вашої ванної;
 • з тумбою або полицями. Деякі умивальники можуть мати вбудовану підставку або полиці для зберігання різних предметів, що дозволяє ефективно використовувати простір ванної кімнати та зменшити потребу у додаткових меблях. 

Обираючи умивальник для маленької ванної кімнати, важливо враховувати не лише його розміри, але й практичність, функціональність та естетичність, щоб забезпечити максимальний комфорт і затишок у вашому приміщенні.

Як вибрати умивальник для ванної в Leo Ceramika?

Ми детально вивчили, який вибрати умивальник для ванної. У тепер пропонуємо обрати конкретну модель в інтернет-магазині «Лео Кераміка». У нас ви можете замовити умивальники у найбільшому асортименті – керамічні, різної форми (круглі, квадратні, овальні, прямокутні), способу монтажу (на консоль, пральну машинку, шафку, врізний під стільницю), кольору (чорний чи графітовий, білий, сірий, блакитний, хром). Ми пропонуємо купити продукцію преміальної якості та чесною вартістю. У каталозі представлені найкращі виробники сантехніки з цього світу. З асортиментом та цінами ви можете ознайомитись просто зараз в каталозі. Організуємо доставку по Україні.

facebook