logo-mobile-leoceramika

Як вибрати правильну сантехніку для ванної кімнати: розгляд типів, матеріалів та особливостей

 • Як вибрати правильну сантехніку для ванної кімнати: розгляд типів, матеріалів та особливостей - Зображення

Правильний вибір сантехніки є дуже важливим етапом ремонту ванної кімнати або будівництва нового житла. Кожен бажає, щоб його ванна кімната була комфортною та зручною у використанні. Тому потрібно ретельно підібрати сантехніку для дому, враховуючи такі параметри, як розмір, матеріали виготовлення та функціональність. У цій статті ми розглянемо різні типи сантехніки та надамо поради щодо їхнього вибору.

Розгляд різних типів сантехніки

 1. Душові кабіни: душові кабіни можуть бути різних розмірів та форм. Для вибору правильного розміру душової кабіни, потрібно виміряти розмір ванної кімнати та врахувати, скільки місця буде залишатися для руху після монтажу. Також слід звернути увагу на матеріали виготовлення душової кабіни. Зазвичай вони виготовляються з акрилу, стійкого до пошкоджень та легкого у догляді матеріалу.
 2. Ванни: ванни можуть бути прямокутними, круглими або овальними. При виборі, потрібно враховувати її розмір та форму, а також розміщення сантехніки у ванній кімнаті, відстань між ванною та іншими предметами. Окрім того, матеріал виготовлення ванни має велике значення для її довговічності та комфорту експлуатації. Найпоширеніші матеріали виготовлення ванн - акрил та сталь.
 3. Унітази: унітази можуть бути підвісними або стоячими. Підвісні унітази займають менше місця та мають більше простору для чищення. Проте для їхнього монтажу знадобиться спеціальна інсталяція. Стоячі унітази досі є поширеними та коштують зазвичай дешевше. Вибір сантехніки варто базувати на квадратурі приміщення та власних вподобаннях. Важливо також звернути увагу на систему зливу унітаза. Деякі моделі мають дворежимну систему зливу, яка дозволяє економити воду. Інші моделі можуть мати функцію миття додаткової зони.
 4. Умивальники: при виборі раковини потрібно враховувати її розмір та форму, а також матеріал виготовлення. Найпоширеніші матеріали виготовлення раковин - кераміка та скло. Також важливо звернути увагу на кріплення раковини до стіни та на під’єднання до водопровідної системи.

Оцінка матеріалів, з яких виготовляється сантехніка для дому

Асортимент у каталогах брендів вражає уяву. Сьогодні підібрати все для сантехніки не так просто, оскільки, не маючи досвіду, можна легко розгубитися. Окрім типу сантехніки варто звернути увагу на матеріал виготовлення. Ось найпопулярніші варіанти:

 1. Кераміка: це найпоширеніший матеріал виготовлення сантехніки. Він міцний, стійкий до зношення та легкий у догляді. Керамічна сантехніка для ванни також володіє високою термостійкістю та стійкістю до впливу хімічних речовин.
 2. Акрил: цей матеріал є легким та міцним. Він має добру термоізоляцію, тому вода у ванні тримає температуру довше. Акрилові вироби мають більш гладку поверхню, ніж керамічні, що дозволяє легше здійснювати очищення.
 3. Сталь: стальні вироби мають високу міцність та стійкість до пошкоджень. Вони також є більш термостійкими, ніж керамічні та акрилові вироби.
 4. Скло: основна перевага - естетичність та довговічність. Вони також є стійкими до пошкоджень та легкими у догляді.

Увага до розмірів та монтажних особливостей сантехніки

При виборі сантехніки, потрібно враховувати розміри приміщення та монтажні особливості. Наприклад, при виборі ванни необхідно врахувати розмір ванної кімнати та розташування вікна та дверей. Також слід звернути увагу на висоту стін, щоб ванна виглядала доречною.

Функціональність та особливості різних моделей сантехніки

Сучасна сантехніка для дому має різну функціональність та особливості. Наприклад, унітази можуть мати дворежимну систему зливу, функцію миття додаткової зони та функцію підігріву сидіння. Ванни можуть бути оснащені гідромасажем та підсвічуванням. Душові кабіни можуть мати функцію затемнення та звукову систему. Такі функції та особливості покращують комфорт експлуатації та дозволяють використовувати сантехніку більш ефективно. Проте, роблячи вибір сантехніки, подумайте, чи справді ви використовуватимете усі додаткові функції. Адже кожна з них безпосередньо впливає на кінцеву вартість моделі.

Бренди сантехніки

На ринку є багато виробників сантехніки, серед яких CERSANIT, GROHE, GEBERIT та KLUDI. Вони відомі своєю високою якістю та надійністю. А у магазині «Лео Кераміка» їхня продукція користується особливим попитом. Зупинимось на кожному виробнику більш детально:

 • CERSANIT - це польський виробник, який пропонує вироби з кераміки, акрилу та інших матеріалів. Бренд заснований у 1992 році і на сьогодні є одним з найбільших виробників сантехніки в Європі. Вибір сантехніки дуже широкий. У лінійці продукції CERSANIT представлені душові кабіни, ванни, унітази, біде та раковини. Окрім того, бренд випускає меблі для ванної кімнати, змішувачі, сифони та інші аксесуари. Продукція CERSANIT характеризується високою якістю та довговічністю. Керамічні вироби виготовляються за запатентованою технологією, яка забезпечує точність та якість виготовлення. Акрилові вироби мають гладку поверхню та легкі у догляді.
 • GROHE - це німецький виробник сантехніки та змішувачів. Бренд заснований у 1936 році та згодом став частиною концерну LIXIL Group Corporation. У каталозі GROHE представлені змішувачі, душові системи, набори, ванни, унітази, біде, раковини та все для сантехніки. Бренд відомий своїми інноваційними технологіями та новітніми рішеннями. Наприклад, вироби GROHE можуть мати функцію економії води, систему зливу унітазів з дворежимним зливом, систему термостатичного управління душем тощо. Вироби GROHE мають стильний та сучасний дизайн, а також характеризуються високою якістю та надійністю.
 • GEBERIT - це швейцарський виробник сантехніки, який випускає системи зливу, управління сантехнікою та аксесуари. Бренд заснований у 1874 році і на сьогодні є лідером у галузі сантехніки. Вироби GEBERIT характеризуються високою якістю, надійністю та економією води. Наприклад, системи зливу унітазів від GEBERIT мають функцію економії води, що забезпечує збереження водних ресурсів та зниження витрат на водопостачання.
 • KLUDI - це німецький виробник змішувачів та аксесуарів для ванної кімнати. Компанія заснована у 1926 році. У каталозі ви знайдете все необхідне: змішувачі, душові системи, ванни та аксесуари. Сантехніка для ванни KLUDI характеризується стильним та сучасним дизайном, а також високою якістю та надійністю.
facebook