logo-mobile-leoceramika
UA RU
0
cart cart 0

Запитання та відповіді

Замовлення на сайті https://leoceramika.com можна зробити кількома способами.

Через корзину. Обирайте товар, який вам сподобався, додайте його в корзину та, керуючись підказками, оформіть замовлення. Наш менеджер обов’язково зв’яжеться із Вами для уточнення інформації.

Замовити в 1 клік. Ми цінуємо час своїх клієнтів, а тому пропонуємо зробити швидке замовлення. Усе, що потрібно користувачу, – в картці товару ввести свій номер телефону та натиснути кнопку «Купити в 1 клік». Менеджер зателефонує в найближчі робочі години та надасть вичерпну інформацію з приводу товару, який цікавить.

Телефонний дзвінок. Отримати попередню консультацію та оформити замовлення можна за телефонами: 032 297 73 73, 096 366 69 71.

Онлайн чат. Інструмент дозволяє розпочати переписку з оператором, отримати консультацію та зробити попереднє замовлення.

Напишіть нам. Щоб отримати відповідь електронним листом, або зробити попереднє замовлення, достатньо заповнити форму «Напишіть нам» на сторінці «Контакти». Ми обов’язково зв’яжемося з Вами протягом найближчих робочих годин.

Оплатити замовлення можна готівкою в будь-якій точці самовивозу. Також можливий безготівковий розрахунок. Більш детально про способи оплати можна дізнатись на сторінці «Доставка та оплата».
Клієнт може забрати товар самостійно із будь-якого магазину мережі «Лео Кераміка» за попередньою домовленістю з менеджером. Доставка здійснюється компанією «Нова пошта» у всі населені пунки України, де працюють відділення компанії-перевізника. Більше інформації про способи доставки можна прочитати на сторінці «Доставка та оплата».
Так. Ви можете забрати товар самостійно в містах, де є наші магазини. Детальніше на сторінці «Наші магазини».

У зв’язку із складною ситуацію в Донецькій та Луганській областях, доставка здійснюється лише у ті населені пункти, де працюють відділення компанії «Нова пошта».

Доставка в АР Крим тимчасово не здійснюється.

facebook