logo-mobile-leoceramika
UA RU
0
cart cart 0

Створюємо ідеальний фон: техніки оздоблення стін з керамічною плиткою

 • Створюємо ідеальний фон: техніки оздоблення стін з керамічною плиткою - Зображення

Облицювання стін керамічною плиткою – це найпопулярніший варіант оздоблення в будинках та квартирах. Керамічна плитка володіє безліччю переваг, серед яких стійкість до вологи, зносостійкість та легка у догляді. Вона доступна у різноманітних дизайнах, кольорах та текстурах, що дозволяє створювати різноманітні інтер'єрні рішення для будь-якого приміщення.

Вибір матеріалу: види керамічної плитки для облицювання стін

Якщо ви вирішили обрати варіант облицювання стін керамічною плиткою, матеріали мають бути в першу чергу якісними. Разом з тим, існують різні види керамічної плитки, і це обов’язково потрібно враховувати. За призначенням виділяють плитку:

 • для внутрішнього облицювання стін – має більш витончені та декоративні дизайни, що підкреслюють естетичний аспект приміщення;
 • для зовнішнього облицювання – має більшу стійкість до атмосферних впливів та вологи, а також менш глибокі текстури для легшого очищення.

У цьому матеріалі ми будемо розглядати плитку для внутрішнього оздоблення. Вона також поділяється на окремі типи. Найпопулярніші – це:

 • плитка для підлоги та стін. Універсальна плитка, яка підходить як для облицювання бетонних стін, так і для підлоги. Вона має збалансовані характеристики, що роблять її відмінним вибором для будь-якого приміщення. Керамічна плитка представлена у величезному асортименті дизайнів, форми та розмірів, що дозволить виконати оформлення кухні з урахуванням особистих уподобань;
 • кахлі. Це глибоко пресована керамічна плитка з високим ступенем водонепроникності, ідеальна для ванних кімнат і кухонь. Її товщина трохи менше, аніж в універсальної кераміки. Кахель може мати різні текстури та фініші, включаючи матовий, глянсовий або структурний;
 • мозаїка. Керамічна мозаїка складається з малих плиток, які можна об'єднати в складний дизайн або патерн. Вона ідеально підходить для створення декоративних елементів на стінах, таких як малюнки або акцентні деталі;
 • текстурна плитка. Це плитка з рельєфними або текстурними поверхнями, яка додає об'єм та глибину стінам. Вона може мати різноманітні візерунки, включаючи імітацію каменю, цегли або дерева, що робить її чудовим вибором для створення ефектного інтер'єру.

Також потрібно враховувати тип приміщення, для якого ви обираєте кахлі. Приміром, облицювання стін ванної кімнати керамічною плиткою потребує вибору матеріалу із найвищими параметрами вологостійкості, інертності до впливу пари, високих температур та хімічних речовин. А оздоблення стін передпокою керамічною плиткою дозволяє сконцентруватись передовсім на зовнішньому вигляді.

https://www.myvin.com.ua/uploads/article/img_large/15189/c18fb36c1eb76db5587f2ffadc854162.jpeg

Технологія облицювання стін керамічною плиткою: види технік та їх особливості 

Технологія облицювання стін керамічними плитками передбачає використання різних методів, кожен з яких має свої особливості та вимоги. Ось деякі з найпоширеніших технік:

 • шви у шви (рівний монтаж). Плитка розміщується так, щоб шви між ними були мінімальними, створюючи покриття з однорівневою поверхнею. Цей метод вимагає точності та рівномірного розташування плиток;
 • під кутом. Плитка вкладається під кутом, що створює особливий ефект і підкреслює геометричні форми. Цей метод використовується для створення динамічних та цікавих дизайнів;
 • мозаїка. Кожна плитка розташовується окремо, що дозволяє створювати складні малюнки, геометричні візерунки або декоративні елементи. Цей метод вимагає творчості та уваги до деталей;
 • укладка в шахову дошку. Плитка вкладається у вигляді шахової дошки, де кожна друга плитка зміщена на пів шириною. Цей метод створює класичний та елегантний ефект, особливо підходить для великих приміщень;
 • розміщення у візерунку. Плитка розміщується за специфічним візерунком або повторюваним малюнком, створюючи унікальний інтер'єрний акцент. Цей метод найчастіше використовується для облицювання декоративних зон чи фокусних точок у приміщенні.

Кожна з цих технік має свої унікальні властивості та може бути використана для досягнення різних дизайнерських цілей у кухні або іншому приміщенні. Недотримання техніки може спричинити дефекти облицювання стін керамічною плиткою. І не забувайте про правильний догляд за керамічною плиткою.

https://g-p.net.ua/wp/wp-content/uploads/2019/10/1201eb136530dfad010903c6a1c0c6952dad.jpg

Облицювання стін кухні керамічною плиткою: дизайн та стиль

Облицювання стін кухні керамічною плиткою відкриває безліч можливостей для створення стильного та практичного інтер'єру. Різноманітні дизайнерські рішення та широкий вибір кольорів та текстур дозволяють створити унікальний вигляд кухні, який відповідає вашим вподобанням та стилю життя. Від класичних мозаїчних візерунків до сучасних мінімалістичних рішень - керамічна плитка дозволяє втілити будь-який дизайнерський задум. При виборі дизайну та стилю слід керуватися загальною концепцією інтер'єру кухні, а також враховувати особливості освітлення та розміщення меблів.

https://etalonk.com/images/blog/11-2019/wm-blobid1573552590658.jpg

Оздоблення спеціальних зон

Оздоблення спеціальних зон у кухні керамічною плиткою є практичним та естетичним рішенням. Керамічна плитка має високу стійкість до вологи, тепла та впливу хімічних речовин, що робить її ідеальним варіантом для областей, де можливі плями та бруд. Вибір керамічної плитки дозволяє створити різноманітні дизайнерські рішення, від класичних до сучасних, з великим вибором кольорів, текстур та візерунків. Крім того, керамічна плитка легко чиститься, що робить догляд за нею простим і зручним для кухонних умов. Додатково, цей матеріал може бути використаний для створення відмінного контрасту з основним оздобленням стін, що додасть кухні стильного вигляду.

Оздоблення стін керамічною плиткою: приклади реалізації 

Розглянемо кілька ідей оздоблення стін кухні керамічною плиткою. Можна використати керамічну плитку з рельєфними візерунками для створення цікавого інтер'єру. Зважаючи на те, що текстурна плитка може бути виготовлена в різних стилях та формах, вона створює цікавий інтер'єр у кухні. 

Використовуйте керамічну плитку зі зміненим фінішем, щоб вона схожа на цеглину, надаючи кухні атмосферу старовинного чи індустріального стилю. Ефект цегли за допомогою керамічної плитки може бути досягнутий завдяки спеціальному обробленню поверхні. Це додає кухні характеру та шарму, а також створює атмосферу старовинного або індустріального стилю.

Створіть унікальний дизайн, комбінувавши різні кольори та форми мозаїчних елементів. Мозаїка в кухні може бути дуже різноманітною. Від класичних квадратних або прямокутних елементів до складних геометричних та органічних візерунків. Мозаїчна плитка дозволяє втілити в життя різноманітні дизайнерські ідеї, створюючи стильні зображення або прості акцентні деталі на стінах кухні. 

Купити керамічну плитку в «Лео Кераміка»

У найширшому асортименті купити керамічну плитку ви можете в інтернет-магазині  Leo Ceramika. Зокрема, у нас ви можете замовити підлогову і стінову керамічну плитку для різних типів приміщень – кухні, ванної, коридору та тераси. Вся продукція преміальної якості, а її ціна демократична. Вартість нижча за середню, бо ми співпрацюємо з виробниками напряму. Є доставка по Україні.

facebook