Точковий світильник ROUNDA V2LED18W-WW-W (28935), Kanlux
Наявність уточнюйте
Додати у список побажань
Артикул: Kanlux_28935
Колекція: ROUNDA
Бренд:
Країна: Польща
Упаковка: 1 шт
шт
Всього упаковок: 0
Дізнайтесь знижку %
Категорії
Характеристики
Характеристики
Тип продукту:
Точкові врізні світильники
Стиль продукту:
Хай-тек
Бренд:
Kanlux
Колекція:
ROUNDA
Тип приміщення:
Офіс / Ресторан/Кафе/Бар / Вітальня/Зал/Їдальня / Великі приміщення
Країна походження:
Польща
Тип монтажу:
Врізний
Колір основи:
Білий
Матеріал плафонів, підвісок:
Пластик
Матеріал основи:
Метал
Колір плафонів, підвісок:
Білий
Потужність джерела світла max:
18 W
Лампа в комплекті:
Так
Джерело світла:
LED модуль
Потужність світильника:
від 10 W до 25 W