Каталог › Декоративна штукатурка › Anticasignoria › Elite Marmorino

Elite Marmorino

Elite Marmorino - матеріал на основі гашеного вапна, мармурового порошку і неорганічних пігментів, що надають матеріалу такі характеристики як: декоративний ефект мармурової обробки, висока стійкість до підвищеної вологості навколишнього середовища.

Elite Marmorino - ідеальна обробка, яка надає цінність інтер'єру старовинних або сучасних будівель, що мають художній інтерес. Особливо підходить для декорування стін, колон, пілястр, стель і будь-яких інших поверхонь на основі цементу, вапна та гіпсу.

Основаная завдання декоративного матеріалу Elite Marmorino - це можливість створювати ефекти як полірованого, так і рельєфного каменю. Декоративна штукатурка Elite Marmorino дає можливість отримання естетичного затуманеного виду, від м'яких і одноманітних квітів до імітації класичного "венеціанського мармуру". Залежно від способів нанесення, можна добитися різних декоративних ефектів.

Наші продавці допоможуть підібрати Вам колір Elite Marmorino, виходячи з Вашого дизайну.

Технологія нанесення і коротка характеристика продуктів :


1-ий шар FISSATIVI ACRILICO 1:10

2-ий шар FONDO DAMASCATO

3-ий шар ELITE MARMORINO

4-ий шар CERA PROTTETIVA


Тонування . Тонується ELITE Marmorino за каталогом Linea Elite .

FISSATIVI ACRILICO 1:10 - високоякісний прозорий грунт- концентрат на акрилової основі глибокого проникнення. Зміцнює поверхню , вирівнює поглинаючу здатність підкладки. Розводиться в пропорції 1:10 - на 1 л концентрату додаємо 10 л чистої води і отримуємо 11 л готового продукту .

Стандартна фасовка 25 л

Розведення : 1000 % води.

Витрата: ок . 70 м. кв. / 1 л концентрату

FONDO DAMASCATO - продукт на базі спеціальних акрилових смол , водної емульсії , високоякісних добавок , що додають йому такі властивості: високу адгезію до поверхні , хорошу повітро-і паропроникність .

Стандартна фасовка 14 л .

Розведення : 30-35 % води.

Витрата: 10 м.кв. / 1 л

Нанесення : кисть або валик


ELITE MARMORINO - матеріал на основі гашеного вапна , мармурового порошку і неорганічних пігментів, що надають матеріалу такі характеристики як : декоративний ефект мармурової обробки , висока стійкість до підвищеної вологості навколишнього середовища

Стандартна фасовка 24 кг

Витрата: 1 м. кв. в два шари / 1-1.2 кг

Нанесення : нержавіюча терка


CERA PROTTETIVA , CERA DECORATIVA ( SILVER / GOLD ) - пастоподібний захисний віск. Це продукт, що складається з натуральних воскових сумішей з приємним запахом. Надає оброблюваної поверхні властивості водонепроникності , захист від жовтизни і стійкість до миття . Колір: прозорий , срібло , золото

Стандартна фасовка 1 л

Витрата: 30 м. кв. / 1 л